Panele tarasowe

Podesty tarasowe kompozytowe

Podesty tarasowe kompozytowe - panele

Genialnym przejściem pomiędzy salonem a ogrodzie może stać się podest tarasowy. Zdając sobie sprawę z istnienia takiego rozwiązania, również i my proponujemy Państwu możliwość zagospodarowania terenu wokół domów w ten oryginalny sposób. Jedną z możliwości jest wykorzystanie paneli tarasowych kompozytowych, które umożliwiają wykorzystanie ich także jako pokrycie betonowych balkonów.

Samo wykonanie tarasu nie jest kwestią kłopotliwą – dzięki temu, iż nie ma tu konieczności zastosowania legarów czy innego podłoża, stworzenie nowej przestrzeni nie wymaga wynajęcia specjalistycznej ekipy budowlanej. Samo połączenie elementów odbywa się na tzw. „klik”, a to za sprawą kompatybilnych elementów. Istnieje opcja dowolnego wykończenia obrzeża za pomocą panela.

Za sprawą nowych technologii stworzony został panel kompozytowy – świetna alternatywna dla surowego drewna. Mieszanka polipropylenu/polietylenu, drewna oraz koncentratu barwiącego pozwala na wieloletnie użytkowanie bez konieczności corocznej impregnacji – tworzywo odporne jest na wszelkie czynniki zewnętrzne.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...